Zbuduj pozytywny wizerunek swojej marki dzięki profesjonalnym filmom reklamowym. W zależności od celów dostarczamy rozwiązania, które pomagają skutecznie docierać do odbiorców i zwiększać zyski. Jasny przekaz wpływa na pozytywny wizerunek Twojej firmy, wzrost konwersji i zyski dla przedsiębiorstwa. Sprzedaż, promocja, relacja – dostosujemy materiał reklamowy do Twoich potrzeb.

Materiały filmowe zaangażują Twoich odbiorców o wiele skuteczniej, niż tekst czy zdjęcia oraz skupią uwagę na dłużej!

Jak pracujemy?

Każda firma ma własny, niepowtarzalny styl komunikacji marketingowej i w oparciu na nim buduje swoją markę. Rozumiemy to i dlatego w trosce o spójność wypracowanego wizerunku precyzyjnie dopasowujemy do niego wszystkie części składowe reklamy. Na poszczególnych etapach produkcji przekazujemy klientom informacje o kluczowych elementach, mających wpływ na finalny kształt reklamy. Często są oni obecni na planach zdjęciowych, widzą prace i wspólnie z profesjonalistami podejmują decyzje. Dzięki temu czują się komfortowo i mają pewność, że efekt końcowy spełni ich oczekiwania.

W dzisiejszych czasach odbiorca jest wręcz bombardowany informacjami w każdym możliwym momencie. Duża ilość treści i bodźców sprawia, że trudno zatrzymać jego uwagę na dłużej. Nie jest to jednak niemożliwe. Jak sprawić, by film reklamowy przykuł uwagę i spełniał swoją funkcję? Rozwiązaniem jest wybór profesjonalnego wykonawcy projektu, który wie jak zaangażować daną grupę docelową.

Granator. Produkcja filmów reklamowych – Poznań

Filmy reklamowe to skuteczne narzędzie sprzedażowe, doceniane od wielu lat. Istotą takiej formy jest jasny i mocny przekaz zawarty w bardzo krótkim materiale. Nie jest to jednak proste – wiele firm staje obecnie przed wyzwaniem dopracowania skutecznej strategii reklamowej, bo zainteresować odbiorcę jest coraz trudniej. W takich sytuacjach wkracza nasze studio – jedną z głównych gałęzi naszej działalności jest profesjonalna produkcja filmów reklamowych. Poznań i Warszawa to miasta, w których mamy siedziby, ale od lat tworzymy materiały, które szybko stają się motorem działań promocyjnych naszych klientów z całej Polski.

Częstym problemem z jakim przychodzą do nas nowi klienci, jest kompletne niedopasowanie do grupy docelowej przez poprzednich wykonawców. Warto pamiętać, że nawet materiał dorównujący jakością i liczbą efektów produkcjom z wielkiego ekranu jest bezużyteczny, jeśli nie uwzględnia preferencji odbiorców. Inny rodzaj błędów, które naprawiamy przyjmując nowe zlecenia ma swoje źródło w przesadzie – brak równowagi sprawia, że materiał szokuje, wzbudza emocje i jest szeroko dyskutowany, nie spełnia jednak przy tym swoich celów sprzedażowych. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawia, że jak nikt inny potrafimy stworzyć idealny materiał reklamowy, w pełni spełniający oczekiwania zleceniodawców.

Profesjonalna produkcja filmów reklamowych – Poznań

Maksimum efektywności i jakości to cechy, jakie powinna mieć produkcja filmów reklamowych. Poznań proponuje wiele rozwiązań w tym zakresie, jednak jeżeli chcesz, by Twój materiał był profesjonalny, angażujący i spełniający Twoje cele biznesowe – postaw na nasze studio. Granator to zgrany zespół doświadczonych specjalistów. Reżyserzy, scenarzyści, dźwiękowcy, operatorzy, specjaliści od montażu i światła dbają o to, by na każdym etapie realizacji projektu wszystko szło zgodnie z planem. Od lat dostarczamy naszym klientom materiały, dzięki którym z powodzeniem mogą promować swoje produkty i usługi, pomagamy również w zwiększaniu rozpoznawalności nowych marek i firm.

Nasze realizacje to połączenie wyjątkowej i pomysłowej kreacji, dopasowanej do charakteru Twojej firmy oraz oryginalnego scenariusza, który w umiejętny i nienachalny sposób uwydatnia zalety reklamowanego produktu lub usługi. Wszystko wykonane w wysokiej jakości, przy jednoczesnym uwzględnieniu adresatów reklamy, medium, w którym będzie emitowana i aktualnych trendów. Na każdym etapie konsultujemy się i bierzemy pod uwagę Twoje sugestie, bo to w końcu Ty znasz swoją firmę najlepiej. Takie podejście do procesu realizacji filmów reklamowych sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa, a my nadal zaskakujemy ich świeżym spojrzeniem i indywidualnym podejściem.

Produkcja filmów reklamowych przez studio Granator pozwoli nadać Twoim działaniom marketingowym nową jakość. Dzięki współpracy z nami możesz być pewny pełnego zaangażowania odbiorców i osiągnięcia sukcesu. Jeśli masz pytania i zastanawiasz się od czego zacząć – skontaktuj się z nami, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

“Jestem w pełni zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście, wyczucie potrzeb klienta, kreatywność. Cenowo też bardzo rozsądnie, więc będę wracać.”

Janek Górczewski

“Super sprawa, na prawdę profesjonalnie, klient traktowany poważnie, projekt w odpowiednim czasie na wysokim poziomie. Polecam”

Jan Czerski

“Grupa profesjonalistów, która zadba o Ciebie i Twój projekt w każdym calu. Współpraca z nimi to przyjemność. Zaangażowani, z głowami pełnymi pomysłów i świetnym warsztatem. Spod ich rąk wychodzą prawdziwe filmowe perełki. Polecam!”

Agata Przybylska

“Bardzo profesjonalne i rzetelne podeście do pracy oraz świetny kontakt z klientem. GRANATOR działa zawsze sprawnie i na najwyższym poziomie, niezależnie od warunków. Gorąco polecam!”

Zofia CK

“Szybko, sprawnie i skutecznie - polecam cały zespół Granator Studio. Trzeba przyznać, że chłopacy mają artystyczny sznyt także można spokojnie polecać im niełopatologiczne produkcje.”

Wiktor Los
Zobacz wszystkie opinie z Google

5.0

star star star star star

(50+ opinii)

Zaufali nam

x
facebook instagram vimeo YouTube
phone

Ta strona nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Proszę skorzystać z innej aktualnej przeglądarki np. Edge, bądź Google Chrome.