Produkcja filmowa, filmow, filmy promocyjne i korporacyjne, spoty reklamowe Poznań - Granator Film

TROBOLO WANDAGO

ELLIFANTY - BRZEG

LIBELTA

TROBOLO

SHOWREEL DRON

TAKATU

POLYHEDRA

TROBOLO WANDAGO

MALEDIWY

Oferta Commercial

Świadczymy usługi związane z kompleksową produkcją filmów reklamowych i komercyjnych, w tym: spotów reklamowych, teledysków, filmów instruktażowych i korporacyjnych, a także animacji komputerowych 2D i 3D oraz relacji after movie. Pracujemy z zapałem i robimy wszystko, by nasze usługi spełniały oczekiwania klientów. W każdym filmie staramy się wytworzyć niepowtarzalny styl i atmosferę.

Przyciągający uwagę spot reklamowy, profesjonalnie wykonane filmy wizerunkowe czy skuteczny film promocyjny to coś, co pomaga zwiększać rozpoznawalność marki i sprzedaż. Produkcja filmów reklamowych w naszym wydaniu pomaga w zwiększeniu ruchu na stronach internetowych. Dbamy o to, by nasi klienci mogli pokazać się z jak najlepszej strony, w internecie i telewizji. Klienci korzystający z naszych usług chwalą sobie profesjonalne wykonanie, bezpośredni kontakt i umiejętność dostosowania się do ich potrzeb.

Kim jesteśmy?

Firma Granator Film została założona w 2019 r. przez Jerzego Czachowskiego i Filipa Gawla. Od kilku lat rozwijamy naszą działalność realizując filmy, reklamy telewizyjne oraz internetowe. Rozwijamy projekty filmów fabularnych, dokumentalnych oraz krótkometrażowych. Nasz zespół jest złożony z dynamicznych, młodych i kreatywnych ludzi, których łączy pasja do filmu.

Preprodukcja

Pierwszym krokiem w procesie realizacji każdego filmu jest dostosowanie działań i środków do oczekiwań klientów. Jednocześnie dbamy o to, by zapewnić naszym klientom jak największą wygodę i możliwość bezpośredniego kontaktu. Działamy na terenie całej polski i nasza mobilność pozwala nam realizować zlecenia w dowolnym miejscu i czasie. Dobre przygotowanie to połowa sukcesu w każdej dziedzinie!

Produkcja

W celu zapewnienia klientom jak najwyższego poziomu satysfakcji z wykonywanych usług współpracujemy wyłącznie z prawdziwymi profesjonalistami, którzy dbają o każdy detal powierzonego zadania. Dzięki temu dajemy gwarancję, że każdy spot reklamowy i film będzie na najwyższym poziomie zarówno pod względem fabuły, obrazu, dźwięku oraz gry aktorskiej.

Postprodukcja

Działamy z zespołem profesjonalistów w dziedzinie montażu, udźwiękowienia, koloryzacji oraz efektów specjalnych. Każdy film dopracowujemy do perfekcji, z dbałością o szczegóły, mając na celu przede wszystkim wywołanie u odbiorców wrażenia oczekiwanego przez klienta. Dzięki temu mamy pewność, że każda nasza realizacja zapisze się w pamięci odbiorców.

Każda firma ma własny, niepowtarzalny styl komunikacji marketingowej i w oparciu na nim buduje swoją markę. W trosce o spójność wypracowanego wizerunku precyzyjnie dopasowujemy do niego wszystkie części składowe reklamy. Na poszczególnych etapach produkcji przekazujemy klientom informacje o kluczowych elementach, mających wpływ na finalny kształt reklamy. Często zapraszamy naszych klientów na plany zdjęciowe. Widzą pracę i wspólnie z profesjonalistami podejmują decyzje. Dzięki temu czują się komfortowo i mają pewność, że efekt końcowy spełni ich oczekiwania.

“Super sprawa, na prawdę profesjonalnie, klient traktowany poważnie, projekt w odpowiednim czasie na wysokim poziomie. Polecam”

Jan Czerski

“Grupa profesjonalistów, która zadba o Ciebie i Twój projekt w każdym calu. Współpraca z nimi to przyjemność. Zaangażowani, z głowami pełnymi pomysłów i świetnym warsztatem. Spod ich rąk wychodzą prawdziwe filmowe perełki. Polecam!”

Agata Przybylska

“Bardzo profesjonalne i rzetelne podeście do pracy oraz świetny kontakt z klientem. GRANATOR działa zawsze sprawnie i na najwyższym poziomie, niezależnie od warunków. Gorąco polecam!”

Zofia CK

“Szybko, sprawnie i skutecznie - polecam cały zespół Granator Studio. Trzeba przyznać, że chłopacy mają artystyczny sznyt także można spokojnie polecać im niełopatologiczne produkcje.”

Wiktor Los

“Jestem w pełni zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście, wyczucie potrzeb klienta, kreatywność. Cenowo też bardzo rozsądnie, więc będę wracać.”

Janek Górczewski

Skuteczność

Tworzymy filmy reklamowe, które przyciągają uwagę klientów i sprawiają, że z łatwością zapamiętują oni najważniejsze informacje dotyczące danej firmy, lub produktu. Nasze produkcje są dostosowane do określonej grupy widzów. Kładziemy duży nacisk na to, by już na samym początku filmu zachęcić odbiorcę do obejrzenia go do końca. Tylko w ten sposób można przekazać mu wszystkie najważniejsze informacje i zachęcić do zareagowania w pożądany sposób. W końcu właśnie to ma na celu każdy spot reklamowy! Skuteczność to podstawa naszej pracy!

Doświadczenie

Nasze doświadczenie filmowe pozwala sprostować każdemu wyzwaniu. Jesteśmy dynamicznym, elastycznym zespołem, który podoła najbardziej wymagającej realizacji filmowej. Umiemy dostosować oczekiwania klienta i wsłuchujemy się w jego potrzeby. Tworząc spot reklamowy, uwzględniamy panujące na rynku tendencje, ale działamy zgodnie z naszym wyczuciem estetyki. Kreujemy rzeczy, które są unikatowe i dzięki dużemu doświadczeniu na wielu planach filmowych, nasze realizacje zapadają na długo w pamięć.

Terminy

Pracujemy szybko i sprawnie. Jesteśmy mobilni i dzięki doświadczeniu potrafimy sprostować największym oczekiwaniom. Dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań klientów. W naszym zespole jest ekipa profesjonalistów, którzy realizują powierzone zadania sprawnie, ale też z największą starannością. Dbając o każdy detal projektu, jesteśmy w stanie działać dopasowując się do każdego terminu.

Nasi klienci

Granator. Produkcja filmów reklamowych - Poznań

W dzisiejszych czasach odbiorca jest wręcz bombardowany informacjami w każdym możliwym momencie. Duża ilość treści i bodźców sprawia, że trudno zatrzymać jego uwagę na dłużej. Nie jest to jednak niemożliwe. Jak sprawić, by film reklamowy przykuł uwagę i spełniał swoją funkcję? Rozwiązaniem jest wybór profesjonalnego wykonawcy projektu, który wie jak zaangażować daną grupę docelową.

GRANATOR. PRODUKCJA FILMÓW REKLAMOWYCH – POZNAŃ

Filmy reklamowe to skuteczne narzędzie sprzedażowe, doceniane od wielu lat. Istotą takiej formy jest jasny i mocny przekaz zawarty w bardzo krótkim materiale. Nie jest to jednak proste – wiele firm staje obecnie przed wyzwaniem dopracowania skutecznej strategii reklamowej, bo zainteresować odbiorcę jest coraz trudniej. W takich sytuacjach wkracza nasze studio – jedną z głównych gałęzi naszej działalności jest profesjonalna produkcja filmów reklamowych. Poznań i Warszawa to miasta, w których mamy siedziby, ale od lat tworzymy materiały, które szybko stają się motorem działań promocyjnych naszych klientów z całej Polski.

Częstym problemem z jakim przychodzą do nas nowi klienci, jest kompletne niedopasowanie do grupy docelowej przez poprzednich wykonawców. Warto pamiętać, że nawet materiał dorównujący jakością i liczbą efektów produkcjom z wielkiego ekranu jest bezużyteczny, jeśli nie uwzględnia preferencji odbiorców. Inny rodzaj błędów, które naprawiamy przyjmując nowe zlecenia ma swoje źródło w przesadzie – brak równowagi sprawia, że materiał szokuje, wzbudza emocje i jest szeroko dyskutowany, nie spełnia jednak przy tym swoich celów sprzedażowych. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawia, że jak nikt inny potrafimy stworzyć idealny materiał reklamowy, w pełni spełniający oczekiwania zleceniodawców.

PROFESJONALNA PRODUKCJA FILMÓW REKLAMOWYCH – POZNAŃ

Maksimum efektywności i jakości to cechy, jakie powinna mieć produkcja filmów reklamowych. Poznań proponuje wiele rozwiązań w tym zakresie, jednak jeżeli chcesz, by Twój materiał był profesjonalny, angażujący i spełniający Twoje cele biznesowe – postaw na nasze studio. Granator to zgrany zespół doświadczonych specjalistów. Reżyserzy, scenarzyści, dźwiękowcy, operatorzy, specjaliści od montażu i światła dbają o to, by na każdym etapie realizacji projektu wszystko szło zgodnie z planem. Od lat dostarczamy naszym klientom materiały, dzięki którym z powodzeniem mogą promować swoje produkty i usługi, pomagamy również w zwiększaniu rozpoznawalności nowych marek i firm.

Nasze realizacje to połączenie wyjątkowej i pomysłowej kreacji, dopasowanej do charakteru Twojej firmy oraz oryginalnego scenariusza, który w umiejętny i nienachalny sposób uwydatnia zalety reklamowanego produktu lub usługi. Wszystko wykonane w wysokiej jakości, przy jednoczesnym uwzględnieniu adresatów reklamy, medium, w którym będzie emitowana i aktualnych trendów. Na każdym etapie konsultujemy się i bierzemy pod uwagę Twoje sugestie, bo to w końcu Ty znasz swoją firmę najlepiej. Takie podejście do procesu realizacji filmów reklamowych sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa, a my nadal zaskakujemy ich świeżym spojrzeniem i indywidualnym podejściem.

Produkcja filmów reklamowych przez studio Granator pozwoli nadać Twoim działaniom marketingowym nową jakość. Dzięki współpracy z nami możesz być pewny pełnego zaangażowania odbiorców i osiągnięcia sukcesu. Jeśli masz pytania i zastanawiasz się od czego zacząć – skontaktuj się z nami, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości!