Showreel

Wiemy, jak ważna obecnie jest reklama. Rozwój Internetu spowodował, że dotarcie do potencjalnego klienta stało się o wiele prostsze, ale wymaga też większych nakładów pomysłów, kreatywności oraz techniki. Przez ilość wyprodukowanych przez nas filmów reklamowy, wypracowaliśmy swój styl i niezastąpioną jakość, która pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Realizujemy nagrania after movie, nagrania na green screenie, nagrania z koncertów i eventów oraz imprez firmowych, nagrania filmów instruktażowych, filmów korporacyjnych i reportaży.

Każda produkcja jest dla nas wyjątkowa. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami na terenie całej Polski. Dzięki temu z chęcią przyjmujemy zlecenia, które dla wielu firm mogą okazać się zbyt dużym wyzwaniem. Z radością realizujemy najbardziej wymagające filmy reklamowe.

Specjalizujemy się również w produkcji teledysków. Łączymy przy tym techniki komercyjne oraz artystyczne. Możemy pochwalić się dużą ilością realizacji klipów, pracując z zespołami, muzykami i artystami nie tylko z Polski, ale z całej Europy, a nawet Afryki.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą

x
facebook instagram vimeo