Granator Film Produkcja Filmów Reklamowych i Artystycznych

NASZE PROJEKTY W PRODUKCJI

...
KRÓLOWA LEOKADIA
2022 IN DEVELOPMENT
...
SATANA
2022 IN POSTPRODUCTION
...
POGRZEBANIE/BURIAL
2022 IN POSTPRODUCTION
...
MARTWA NATURA
2022 IN DEVELPOMENT

PRODUKCJE TELEWIZYJNE

...
KRÓLOWA LEOKADIA 2021 TVP
Oglądaj
...
KLUB PODRÓŻNIKÓW W CZASIE - PILOT 2021 TVP
Oglądaj
...
KLUB PODRÓŻNIKÓW W CZASIE - SEZON 1 2022 TVP
Oglądaj
...
KSIĘGA DŻUNGLI 2021 TEATR MUZYCZNY
Oglądaj

UKOŃCZONE PRODUKCJE FILMOWE

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA
2022
MARTWA NATURA
2015
HIATUS
2015
URODZINY PSA
2019
BRZEG
2018
PANDEMIA
2015
CONCERTINA
2016
LIMBO
2014

Oferujemy współpracę w zakresie produkcji oraz koprodukcji filmowej twórcom oraz producentom w Polsce i Europie. Zajmujemy się również produkcją wykonawczą filmów. Z powodzeniem tworzymy zarówno angażujące i zapadające w pamięć filmy fabularne, jak i produkcje krótkometrażowe. Działamy jako producent wykonawczy filmów fabularnych oraz dokumentalnych. Doświadczenie naszej ekipy, znajomość branży i zaplecze techniczne sprawiają, że w naszych rękach znajdują wszystkie się narzędzia niezbędne, by stać się doskonałym partnerem przy realizacjach filmowych.

  PREPRODUKCJA
 • angaż ekipy
 • scouting lokacji
 • casting obsady
  PRODUKCJA
 • organizacja planów
 • kierownictwo planu
 • fotografia produktowa
 • wynajem sprzętu
  POSTPRODUKCJA
 • kierownictwo postprodukcji
 • montaż
 • color grading

Produkcja filmów

Tworzymy filmy fabularne, dokumentalne oraz produkcje krótkometrażowe. Zajmujemy się kompleksową preprodukcją, produkcją oraz postprodukcją filmów. Współpracujemy z profesjonalistami dopierając odpowiednie osoby do każdego projektu w zależności od jego specyfiki. Jesteśmy otwarci do współpracy przy projektach młodych twórców, którzy chcą realizować autorskie filmy. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń projektów filmowych.

Koprodukcja

Realizujemy kooprodukcje w różnych obszarach produkcji filmowych. Zajmujemy się tworzeniem koprodukcji międzynarodowych (m.in. polsko-ukraiński debiut pt. „Penaty” Vladyslava Robskiego). Współpracujemy w tym zakresie z Telewizją Polską. Jesteśmy otwarci do współpracy z innym producentami w Polsce oraz zza granicy, którzy są zainteresowani tworzeniem wartościowych filmów.

Produkcja wykonawcza

Organizujemy plany zdjęciowe na terenie całej Polski. Nasze usługi w zakresie produkcji wykonawczej są skierowane do producentów w Polsce i na świecie. Zapewniamy najwyższą jakość produkcji wykonawczej: organizujemy plany zdjęciowe, kompletujemy zespół profesjonalistów w zależności od typu projektu, wyszukujemy lokalizacje, zajmujemy się postprodukcją filmów.