Filmowanie dronem

Przy użyciu dobrego drona filmowanie dronem może przynieść bardzo dobre efekty. Produkcje tego typu charakteryzują się wysoką jakością i przykuwają uwagę. Nasze studio oferuje profesjonalne zdjęcia i filmy wykonywane z lotu ptaka, a także zdjęcia panoramiczne. Tworzymy też wysokiej jakości filmy promocyjne i filmy reklamowe posiadając najnowocześniejszy sprzęt filmowy. Wykorzystanie drona to dobry pomysł na przyciągające uwagę filmy promocyjne, zapadające w pamięć filmy korporacyjne albo relacje z imprez masowych. Często potrzebny jest profesjonalny montaż wideo, dostosowanie uzyskanego materiału do warunków technicznych obowiązujących w social mediach i pokazanie wybranych elementów w najlepszym świetle. Nasze usługi są szczególnie przydatne dla agencji nieruchomości. Możemy stworzyć dla Ciebie film promocyjny, który zapadnie wszystkim w pamięć!

Świadczymy profesjonalne usługi dronem. Wykonujemy krótkie filmy na dużej wysokości. Z pomocą drona wykonujemy produkcje zarówno dla dużych firm, jak i dla osób prywatnych. Realizujemy zlecenia na reklamy i relacje na żywo. W ciągu całego procesu nagrywania kładziemy duży nacisk na cele i potrzeby klienta. Każdy film promocyjny realizujemy z należytą starannością, dostosowując ujęcia tak, by każdy klient był zadowolony z naszych usług.

Podczas filmowania odpowiednio dobieramy obiektyw kamery, tak, aby nasz materiał miał unikatowy charakter. Jesteśmy w stanie zapewnić każdemu klientowi filmy najwyższej jakości, uwzględniając fakt, że ujęcia z lotu ptaka zawsze obejmują wiele szczegółów! Drony, którymi dysponujemy są bardzo nowoczesne i dają szereg różnych możliwości.

FOTOGRAFIA DRONEM

Podejmujemy się zleceń z zakresu fotografii lotniczej, a także tworzenia relacji z imprez masowych, fotografowania nieruchomości oraz świadczenia innego rodzaju usług. Nasze zdjęcia zawsze dostarczają oglądającym dużą dawkę emocji, budzą pozytywne skojarzenia i pomagają przywołać miłe wspomnienia.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług stawiasz na doświadczone osoby, dla których fotografie wykonywane dronem to codzienność. Oferujemy również szybką realizację zlecenia, dzięki czemu będziesz mógł w krótkim czasie cieszyć się efektami naszej pracy. Umożliwiamy również wybór najbardziej atrakcyjnych ujęć, dzięki czemu nasze zdjęcia odpowiadają gustowi każdego klienta.